8 yaş İngilizce kursu

8 yaş İngilizce kursu

8 yaş İngilizce kursu

8 yaş İngilizce kursu,hem ebeveynleri hem de çocukları yakından ilgilendirir. İngilizce öğrenmek, özellikle çocukları açısından pek çok avantaj sağlar. Okullarda verilen derslere ilave olarak alınan kurslar sayesinde ileri seviyede İngilizce konuşmak mümkün olur. 8 yaş İngilizce kursu eğitimlerine hem Türk hem de yabancı uyruklu eğitmenler girer. Aynı zamanda online şekilde ders alma imkanı da sunulur. Eğitmenler, derslerde değişik teknik ve yöntemlerle çocukların İngilizce dilindeki becerilerini geliştirme konusunda katkı sağlar. Çocuklar bu kursalar sayesinde dil becerilerinin gelişiminin yanı sıra sosyalleşme imkanı elde ederler. İngilizce eğitimi sırasında öz güvenli olmak son derece önemlidir. Çocuklar, hata yapsalar dahi dil öğreniminden çekinmemeleri gerekir. Bu öz güven eğitmenler aracılığıyla verilir. Çocuğunuzu kaliteli bir kursa göndererek, dil gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

8 Yaş İngilizce Kursu Detayları Nelerdir?

8 yaş İngilizce kursu adına değişik dönemlerde başlayan eğitim programları mevcuttur. Çocuğunuz okuldaki ders durumuna göre bir plan oluşturabilirsiniz. Dönemlere göre kursların süreleri de değişiklik gösterir. Bahar dönemlerinde başlayan gruplarda eğitimler 8 ay civarı sürer. Bu süre boyunca öğrencilerde ortalama 2 seviye oranında ilerleme kaydedilir. Yaz dönemi için kurs programları ise genel olarak Haziran ayında başlar. 2 ya da 3 ay süreyle devam eder. Yaz dönemi İngilizce kursunda 2 seviye, standart yaz İngilizce programlarında ise 1 seviye şeklinde ilerleme kaydedilir. Her bir program, belirtilen plan dahilinde ilerler. Bu sayede çocuğunuz gerekli pratikleri yapıp dil öğrenimini tamamlayabilir.

İLM 8 Yaş İngilizce Kursu Avantajları Nelerdir?

İLM 8 yaş İngilizce kursu, çocuğunuz için son derece faydalı bir eğitimdir. Bu kurs sonucunda çocuğunuzun kazanacağı avantajlar kısaca şu şekilde sıralanabilir;

  • Eğitmenlerimiz, çocukları ilk ders itibariyle İngilizce konuşma konusunda teşvik eder.
  • Özel olarak oluşturulan program, çocukların İngilizce konuşup kendilerini ifade etmeleri için cesaretlendirici niteliktedir.
  • 8 yaş İngilizce kursu, çocukların yeteneklerini keşfetme ve dünyaya dair anlayışlarını geliştirme konusunda yardımcı olur.

Çocuğunuzun daha küçük yaşta ana dili gibi İngilizce konuşmasını istiyorsanız, İstanbul Lisan Merkezi en doğru yatırımdır.

 

 

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.

| Online Kayıt