A1 Aile Birleşimi

İstanbul Lisan Merkezi

A1 Aile Birleşimi

İstanbul Lisan Merkezi Aile Birleşimi Kursları sınav geçme garantilidir.

İstanbul Lisan Merkezinde A1 Aile Birleşimi kursları

  1. Yüz yüze grup dersi
  2. Şubelerde özel ders
  3. Canlı online grup dersi veya özel ders olarak verilmektedir.

İstanbul Lisan Merkezi Aile Birleşimi Kurslarında öğrencilerine %99 başarı garantisi vermektedir.

İstanbul Lisan Merkezinin Bakırköy, Beşiktaş, Mecidiyeköy ve Kadıköy şubelerine gelerek veya telefon açarak size uygun gün ve seanslarda açılacak olan A1 Almanca aile birleşimi kurs takvimi hakkında bilgi alarak Aile Birleşimi Kurs kaydınızı yaptırabilirsiniz.

İstanbul Lisan Merkezinde Aile birleşimi Kursları iki kur olarak (A1.1+ A1.2) verilmektedir.

Hiç Almanca bilmiyorsunuz endişelenmeyin. 30 günlük yoğun grup veya özel dersle sınav geçmenizi garanti ediyoruz.

Almanca Aile birleşimi sınavından kaç puan almalıyım?

Aile Birleşimi sınavında 100 puan üzerinden en az 60 puan almanız gerekmektedir.

İstanbul Lisan Merkezi Aile Birleşimi Kursları İstanbul’un en çok tercih edilen aile birleşimi kursudur. 40 yıllık deneyimi ile İstanbul Lisan Merkezi Aile Birleşimi Kursları sizin de aile birleşimi yapmanıza olanak sağlıyor.

2007 yılında çıkan yasa nedeniyle Almanya aile birleşimi vizesiyle Almanya’ya gidecekler için A1 düzeyinde Almanca bildiğini gösteren sertifika istemektedir.

İkamet yasası ile ilgili yapılan köklü reformlar, Almanya’daki eşinin yanına yerleşmek isteyen yabancılara, basit düzeyde Almanca bilgisini kanıtlama zorunluluğu getirmektedir. Bu düzenlemeyle, Almanya’ya gidecek olan kişilerin Almanca dilinde iletişim kurarak toplumsal hayata katılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır. Henüz vize aşamasındayken basit düzeyde Almanca bildiğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Basit düzeyde Almanca bilgisiyle somut olarak Avrupa Konseyi tarafından geliştirilen ‘Diller için Ortak Referans Çerçevesinin’ A1 düzeyindeki bilgi seviyesi kastedilmektedir. Bu yenilik, Avrupa Birliği’nin ikamet ve iltica hukukuna yönelik düzenlemeler temelinde oluşturulmuştur.

Temel (Basit) Düzeyde Almanca Bilgisi Ne Anlama Gelir?

Goethe-Zertifikat A1 yeterlilik belgesini aldığınızda bunun anlamı:

. Karşımdaki kişi yavaş konuştuğunda anlayabiliyorum.

. Oldukça kısa mesajları ve talimatları anlayabiliyorum.

. Kendimi tanıtabiliyorum.

. Karşı tarafa temel düzeyde sorular yöneltebiliyorum (Yaş, adres, sipariş)

. Levhaları anlayabiliyorum.

 İstanbul Lisan Merkezi Aile Birleşimi Kursu

Aile Birleşimi Yapabilmek adına Gerekli Olan Sertifika İçin; Goethe Enstitüsü Yani Alman Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirilen Start Deutsch1- A1 Almanca Sınavı'nda Başarı Sağlamanız İçin Aile Birleşimi Kurslarımız ve alacağınız Grup veya Özel dersler ile başarıyı elde edersiniz.

Almanca Aile Birleşimi Sınav Bölümleri

Sınav 4 bölümden oluşmaktadır.

  1. Konuşma
  2. Okuduğunu anlama
  3. Yazma
  4. Dinleme

1.Dinlediğini anlama

15 soruyu kapsayan bu bölümde; günlük yaşamdaki konuşmalar, özel telefon mesajları ya da hoparlörle kamuya yapılan duyurular dinlenir ve bunlarla ilgili olarak, gerçeğe yakın soruları cevaplandırılır.
Katılımcı her soru için farklı bir diyalog dinler ve şıklar arasından doğru seçeneği işaretlemesi gerekir.

2.Okuduğunu anlama

Mail, mektup, gazete veya mail ilanları, gidiş-geliş tarifeleri, afiş, kısa notlar, küçük ilanlar, bilgilendirme levhaları ya da duyurular gibi kısa metinler okunur, bunlarla ilgili 15 soru cevaplandırılır.

3.Yazma
İki aşamadır.
a) Form doldurma: Herhangi bir durumu anlatan bir metin verilir ve metne bağlı kalarak formdaki beş eksik bilgi doldurulmalıdır.
b) Mektup yazma: içeriği ana hatlarıyla verilir ve 30 kelimenin altında olmaması kaydıyla yaşamdan olağan bir duruma ilişkin kısa kişisel bir metin yazılır.

Yukarda açıklanan 3 bölüm yazılı grup sınavıdır ve 65 dakika sürer.

Kursiyerlerimiz Aile Birleşimi Kurslarında devamsızlık yapmadıkları müddetçe girdikleri sınavda %99 başarı elde etmektedirler.

4.Konuşma
İki aşamadır.
a) Kendini tanıtma: sınava katılan kişi kendisi hakkında bilgiler verir ve sınav gözcüsü tarafından katılımcının kendisi hakkında sorulan 2 veya 3 soruyu da cevaplandırmalıdır.
b) Kart çekme: gruptaki katılımcılara sırayla olmak üzere toplam 4 kart çektirilir. Kişinin kartta bulunan kelimeye göre soru sorabilme ve diğerleri tarafından sorulan soruya cevap verebilme yetisi ölçülür.
Bu bölüm, 3-4 kişiden oluşan sözlü grup sınavıdır.

Sınav toplam 80 dakika sürer.

İstanbul lisan Merkezi Aile birleşimi kurslarımızda sınav sistemini çok iyi bilen profesyonel öğretmenlerimizden eğitim alırsınız.

Aile birleşimi kurslarına gündüz hızlandırılmış bir şekilde katılım sağlarsanız, 4 hafta içerisinde Aile Birleşimi kursunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra akşam ve hafta sonu gruplarımız vardır.

İstanbul Lisan Merkezinde dilerseniz özel ders olarak da Almanca Aile Birleşimi sınavı kursunu alabilirsiniz.

Kursiyerlerimiz devamsızlık yapmadıkları müddetçe girdikleri sınavda % 99 başarı sağlamaktadırlar.

İstanbul Lisan Merkezi 1982 yılından bu yana gelen deneyimi ve seçkin öğretmen kadrosu ile Aile Birleşimi Kursu ile sınav hazırlığında da yanınızda olacaktır.

Aile Birleşimi Kursu Özel Dersler

Çeşitli nedenlerle grup derslerine katılmayanlar veya katılmak istemeyenler için İstanbul Lisan Merkezinde Aile Birleşimi Kursunu özel ders olarak alabilirsiniz. Sizin gün ve saatlerinize uygun olarak konusunda uzman bir öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Dilerseniz çalışma arkadaşlarınızla birlikte 2 veya 3 kişilik grup oluşturarak özel ders alabilirsiniz

 

 

 

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Dil Eğitimi Almak İçin İlk Adımı At!

40 Yıllık Tecrübe
4 Farklı Şube
11 Dilde Eğitim
%99 Memnuniyet

Biz Sizi Arayalım

Hemen Bize Ulaşın
 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.İstanbul Lisan Merkezi

A1 Aile Birleşimi

Almanca Aile Birleşimi Kursu
Almanca Aile Birleşimi Kursu
İstanbul Lisan Merkezi
İngilizce Aile Birleşimi Kursu
İngilizce Aile Birleşimi Kursu
İstanbul Lisan Merkezi
A1 Aile Birleşimi

Öğrenci Yorumları

Nalan Akkartal

İngilizce seviyem pre-intermediate idi hızlandırılmış 1 aylık intermediate kursundan sonra yoğun bir tempoda geçen bu yds kursundaki almış olduğum 73 benim için inanılmaz iyi bir not. Bu uğurda bana d... Devamı >>

Nalan Akkartal
-
Batu Aktaş

Konuştuğumdan çok beğendim ve buraya yazılmaya karar verdim. tanımıyordum.Derse gelen öğretmen gerçekten çok ama çok disiplinli, mesleğinin hakkını veren bir hoca. YDS kursu soranlara gönül rahatlığıy... Devamı >>

Batu Aktaş
Akademisyen Öğrenci
İnci Tatlı

Nisan 2015 sınavı için İstanbul Lisan Merkezinde ocak ayında kursa başladım.Program başladığı ilk haftalar YDS gramer tekrarı yapıldı,daha sonraki haftalarda YDS sınavına yönelik sınav teknikleri üzer... Devamı >>

İnci Tatlı
Bankacı
İpek Karabaş

Arkadaşlar ben yds ye girmeden önce yds den 43 almıştım ve istanbul lisan merkezine kayıt oldum hiç umudum yoktu ve yaklaşık 2 aylıklık bir eğitim ve günde 2 saatlik bir çalışma, azim ve isteğimle ber... Devamı >>

İpek Karabaş
Öğrenci
Melis Saba

İstanbul lisan merkezini öneririm. İstanbul Lisan Merkezi’nde İngilizce kursuna katıldım. Dersi veren öğretmen gerçekten konusunda uzman bir öğretmendi. Her seviye bir kur şeklinde veriliyor. 2+1 kamp... Devamı >>

Melis Saba
Öğrenci
Adara Ön

İngilizce öğrenmeye İLM'de başladım ilk başladığım seviye Elementary idi Intermediate seviyesini bitirdim. Daha sonra YDS kursuna devam ettim.YDS dersleri dışında YDS'ye yönelik gramer ve kelime çalış... Devamı >>

Adara Ön
Akademisyen
Selin Özalp

Merhaba ben uzun sürele araştırmalarım sonucun İLM ailesine katıldım aslında katılmadan önce çok çekingelerim vardı,Bir sürü kurs gezdikten sonra haliyle kafam karıştı biraz ama zamanın kısıtlı olduğu... Devamı >>

Selin Özalp
Devlet Memuru
Aras Kulaksızoğlu

Tavsiye üzerine kayıt olduğum İLM ‘deyaklaşık dört ay YDS kursu aldım.İhtiyacımın profesyonel şekilde belirlenip ciddi bir çözümle eğitim aldığım bu kurumda çağdaş eğitim ilkelerinden ödün vermeyen bi... Devamı >>

Aras Kulaksızoğlu
Akademisyen
Buğra Demir

Elementary seviyesinden başladım. Çok memnunum,zaten disiplinli bir yer, seviye tespit sınavlarından belli, Pre-Int başlamak istedim ama kaydımı almadılar. Başka yerler olsa sınav yapmadan advance sev... Devamı >>

Buğra Demir
-

Eğitim ve Kurslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz ?

Dil Kursları, Akademik Sınav Kursları, Yurtdışı Eğitim Hizmetleri ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 444 6 456 nolu numaradan ulaşabilir ya da Bilgi Formunu doldurup sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz...

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.

| Online Kayıt