Çince Dil Kursu

İstanbul Lisan Merkezi

Çince Kursu

Ticaretin ve Sanayinin yeni dili ÇİNCE

İLM'de Çince Kursu

汉语 / 漢語, pinyin  hàn yǔ, diğer adları: 中文, 國文, 华文, 华语, Çin'de ve çevresinde yaşayan 1 milyardan fazla kişi tarafından konuşulan binlerce ufak dilin tümüne birden verilen addır ve bunlar tek bir dil sayılırsa, dünyada en çok kullanıcısı olan dildir.

Dünyadaki her beş kişiden birinin ana dili olarak konuştuğu Çince dili, tamamen ayrı birer dil olarak kabul edilebilecek kadar farklı dilciklerden oluşmuştur. Bu yüzden Çincenin bir dil değil, bir dil ailesi olduğu iddia edilir. En çok konuşulanı Mandarindir, ancak göçmen topluluklarında en çok Kantonca kullanılır. Bunun sebebi, göç eden Çinlilerin genelde güney kesimlerden olmasıdır.Bu dil, Çin Tibet Çin Tibet dilleri ailesinin koluna dahildir.

Çin yazısı bu dile has bir yazı sistemidir. Bu sistemin 3500 yılı bulan bir tarihi vardır.

Günümüzde Çin ekonomisinin hızla büyümesiyle birlikte dünya ülkelerinin Çin'e ilgisi artmakta. Dünya ülkeleri Çin gücünden yararlanma ve onunla iş birliği yapma çabası içersinde.
Özellikle Çin diline verilen önem her geçen gün artmakta. Türkiye ve Çin´de sıkı ticari ve diplomatik ilişkiler içerisindedir.

Son yıllarda Türkiye ve Çin ticaret ilişkileri hızla artmakta. Türkiye’deki birçok büyük üretici firma fabrikalarını Çin’e taşıyor veya Çin´den uygun fiyatlarda ürünler ithal ediyor.

Bu gelişmeler Türkiye´de de çok sayıda Çince bilen elemana ihtiyaç olduğunu vurguluyor.
Çince Kursuna yönelen yoğun talep gün geçtikçe çoğalan dil eğitim merkezlerinin açılmasına sebebiyet veriyor. Çince kendine özel karakterlerden oluşan bir alfabeye sahip olduğundan öğrenilmesi zor bir dildir.

Çince Eğitiminde İLM’nin Farkı
İLM, kuruluşundan bu yana, gerek alanında uzman kadrosu ile gerek daha fazla ders saati, ders dışı aktiviteleri, ek dersleri ile kaliteli bir Çince Kursu eğitimi vermektedir.

Çince Kursu Takvimi için Tıklayınız.

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Dil Eğitimi Almak İçin İlk Adımı At!

40 Yıllık Tecrübe
4 Farklı Şube
11 Dilde Eğitim
%99 Memnuniyet

Biz Sizi Arayalım

Hemen Bize Ulaşın
 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.Dil Kursları

Eğitim Verdiğimiz Diller

İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
Dil Kursları
Almanca Kursu
Almanca Kursu
Dil Kursları
İspanyolca Kursu
İspanyolca Kursu
Dil Kursları
İtalyanca Kursu
İtalyanca Kursu
Dil Kursları
Yunanca Kursu
Yunanca Kursu
Dil Kursları
Fransızca Kursu
Fransızca Kursu
Dil Kursları
Rusça Kursu
Rusça Kursu
Dil Kursları
Japonca Kursu
Japonca Kursu
Dil Kursları
Çince Kursu
Çince Kursu
Dil Kursları
Korece Kursu
Korece Kursu
Dil Kursları
Türkçe Kursu
Türkçe Kursu
Dil Kursları
Çince Kursu

Öğrenci Yorumları

Aslı Çetinalp

İLM'de ki ilk Çince dersime gelirken, biraz tereddütlerim vardı. Çünkü Çince hem dilbilgisi bakımından daha da önemlisi yazı dili bakımından Türkçe’ye çok uzaktı ve çoğu Türk için öğrenilmesi zor gözü... Devamı >>

Aslı Çetinalp
Turizmci
Mehmet Yurdakul

Bugüne kadar Çince'nin zor ve başarılamaz bir dil olduğunu düşünüyordum. Ama işim gereği tavsiye ile gittiğim İlm'de dile hakim, tecrübeli ve öğrencilerini doğru tanıyan hocalarımla birebir çalışarak ... Devamı >>

Mehmet Yurdakul
İşadamı
Yeliz Koşar

Çince HSK sınavı için ilm'den aldığım 20 saat ders sayesinde rahatlıkla sınavı atlatabildim. Birebir aldığım derslerin çok büyük bir faydasını gördüm, hiç şüphesiz Çince kursu için ilm'yi tavsiye eder... Devamı >>

Yeliz Koşar
-

Eğitim ve Kurslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz ?

Dil Kursları, Akademik Sınav Kursları, Yurtdışı Eğitim Hizmetleri ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 444 6 456 nolu numaradan ulaşabilir ya da Bilgi Formunu doldurup sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz...

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.

| Online Kayıt