THY İngilizce Mülakata Hazırlık Kursu

İstanbul Lisan Merkezi

THY İngilizce Mülakata Hazırlık Kursu

THY İngilizce mülakata hazırlık kursu, İstanbul Lisan Merkezi tarafından Türk Hava Yolları bünyesinde kariyer hedeflerini ilerletmek isteyen adaylar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kursun amacı, adayların İngilizce mülakat sürecinde potansiyellerinin sınırlarını zorlamak, etkili İngilizce iletişim becerileri kazandırmak ve havacılıkla ilgili temel terminolojiye sahip olmalarıdır.

THY İngilizce mülakata hazırlık kursu, sadece dil bilgisi üzerine odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda sektörün spesifik gereksinimleri doğrultusunda adayları bilgilendirir. Havacılık endüstrisi, birçok sektörde olduğu gibi kendi içerisinde özgün bir dil ve terminolojiye sahiptir. Bu kurs, adayların bu özgün dilin inceliklerini ve sektöre özgü terimleri anlamalarını ve etkili bir şekilde kullanabilmeleri için gerekli altyapıyı oluşturmayı hedefler.

İstanbul Lisan Merkezi'nin sunduğu THY İngilizce mülakata hazırlık kursu, ana dili İngilizce olan deneyimli eğitmenler tarafından yönetilir. Eğitmenler, katılımcılara hem mülakat teknikleri hem de havacılıkla ilgili konularda derinlemesine bilgi ve deneyimlerini aktarır. Bu sayede, adaylar gerçek mülakat sürecinde karşılaşabilecekleri senaryolara daha hazırlıklı olurlar ve doğru stratejiler geliştirirler.

THY İngilizce mülakata hazırlık kursu, farklı ders materyalleri ve pratik alıştırmalarla desteklenir. Bu yöntemler, katılımcıların teorik bilgilerini uygulamaya dökme ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumlar için pratik yapma fırsatı bulmalarını sağlar. Ayrıca, kurs süresince düzenlenen denemeler ve geri bildirimlerle adaylar, performanslarını sürekli olarak değerlendirme ve geliştirme şansı elde ederler. Bu bütünsel yaklaşım, adayların THY İngilizce mülakatında en üst düzeyde başarı elde etmelerini destekler.

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Dil Eğitimi Almak İçin İlk Adımı At!

40 Yıllık Tecrübe
4 Farklı Şube
11 Dilde Eğitim
%99 Memnuniyet

Biz Sizi Arayalım

Hemen Bize Ulaşın
 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.İstanbul Lisan Merkezi

Havacılık İngilizcesi

Havacılık İngilizcesi
Havacılık İngilizcesi
İstanbul Lisan Merkezi
THY İngilizce Mülakata Hazırlık Kursu

Öğrenci Yorumları

Alperen  Kıraç

İlm'den online ingilizce kursu satın aldım. online olduğu için ilk başta çekinmiştim ama eğitim kalitesi cidden iyi, hocalar gelişiminizi takip ediyor. B1 seviyesinde başlamıştım kursum şimdi C1 seviy... Devamı >>

Alperen Kıraç
.

Eğitim ve Kurslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz ?

Dil Kursları, Akademik Sınav Kursları, Yurtdışı Eğitim Hizmetleri ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 444 6 456 nolu numaradan ulaşabilir ya da Bilgi Formunu doldurup sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz...

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.

| Online Kayıt