İngilizce Dil Kursu Fiyatları Hakkında Her Şey

İngilizce Dil Kursu Fiyatları Hakkında Her Şey

İngilizce Dil Kursu Fiyatları Hakkında Her Şey

İLM İngilizce dil kursu fiyatları, verilen eğitimin kalitesi gibi farklı unsurlardan dolayı değişiklik göstermektedir. İngilizce kursu, her yaştan ve her gruptan insanın gitmek istediği bir eğitimdir. Günümüz dünyasının evrensel dili olan İngilizce, hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın en uzak bölgelerinde bile konuşulan bu evrensel dili öğrenmek çağı yakalamanın en büyük gerekliliklerinden biridir.
Dünyaya ayak uydurmak, ufkunuzu aşmak ve farklı kültürlerden insanlarla iletişim kurabilmek için İngilizce öğrenmek oldukça önemlidir. Peki, ama nasıl? Burada yabancı dil kursları devreye girmektedir. Okul hayatımız boyunca İngilizce eğitimi alsak da maalesef yeterli olamamaktadır.

İngilizce öğrenmek deyince ilk olarak aklımıza gramer gelse de her dil gibi O da her şeyiyle bir bütündür. Yabancı dil kursu sayesinde dil bilgisi dışında konuşma, yazma, dinleme ve okuma alanlarında da başarılı olabilirsiniz. İstanbul Lisan Merkezi ile ön yargılarınızı yıkabilirsiniz.
Genel İngilizce de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan alanlarda dil kursu almak hayatınızda inanılmaz değişimlere sebep olacaktır. Ancak, İngilizce’yi öğrenme sürecinde yaşayacağınızı düşündüğünüz zorluklar bu değişimi sürekli ertelemenize neden oluyorolabilir. Yabancı dil kursları sayesinde bu korkuların üstesinden gelebilirsiniz. Bu kurslarda farklı teknik ve stratejilerle verilen eğitim sayesinde İngilizce’yi kolayca ve keyifli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Böylece kariyerinizde hızla yükselebilir, eğitim fırsatlarını değerlendirebilir ve dünyanın pek çok yerine seyahat edebilirsiniz. İLM olarak uzman eğitim kadromuz ve neredeyse yarım asırlık tecrübemizle hayatınızın her alanında fırsat kapılarını sizinle birlikte açmak istiyoruz.

Yabancı dil kursları neden bu kadar önemli gelin daha detaylı bir şekilde ilerleyelim.

İngilizce Dil Kursu Fiyatları Neden Önemli? 

İngilizce dil kursu fiyatları, insanların seçim yapmasında oldukça önemli bir etkendir. İngilizce kursu, birçok insanın hayallerine giden yolun başlangıç noktadır. Bu aşamayı atladıktan sonra her şey daha kolay bir şekilde gelecektir. İnsanlar bunun farkında olmalarına rağmen çoğunlukla erteleme eğilimi gösterirler. Hayallerinizi daha fazla ertelemeden etkili bir yol arıyorsanız yabancı dil kursları iyi bir seçenek olabilir. Bu kurslar sayesinde öğrenme sürenizi kısaltabilir veya keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, konuşma (speaking) alanında grup derslerini tercih ederseniz daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

İstanbul Lisan Merkezi, İngilizce kursları hemen hemen her alanda önünüze bambaşka fırsatlar sunarak sizleri avantajlı konuma taşır. Hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, hayatınızda söz sahibi olabilir, istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyada pek çok yabancı dil kursu bulunmaktadır. Bu yüzden aralarında seçim yapmak son derece zordur. Çeşitli etkenlere göre bu kursların fiyat aralığı da değişmektedir. Seçim yaparken, kurumun bünyesinde bulundurduğu eğitimcileri, sunduğu kaynakları, ders saatlerini ve harici aktiviteleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız unsurlar, fiyat ile birlikte uyumlu bir tablo ortaya çıkardıklarında aradığınız kursu buldunuz demektir. Peki, böyle bir yer var mıdır?
İstanbul Lisan Merkezi, alanında uzman Türk ve yabancı hocaları, eğitim tecrübesi, kalitesi, fazla ders saatleri ile ihtiyaçlarınızın hepsine cevap vererek sizi hayallerinizdeki dünyaya emin adımlarla ulaştırıyor. Yabancı dil kursunun hangi alanlarda size nasıl fırsatlar sunacağına hep birlikte bakalım.

Hayalleriniz İçin İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İngilizce dil kursu fiyatları, hayallerinize ulaşacağınız yolda size eşlik edecek kurumu bulmanızda etkili bir unsur olacaktır. Bu fiyatlar, hangi alanda eğitim almak istediğinize ve ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. 
Pek çok alanda seçenek sunan dil kursları, hayatınızın her alanında size kolaylıklar sunacak eğitimleri vermektedir. Peki, bu kurslar sayesinde hangi alanlarda neler yapabileceğinize kısaca göz atalım.

Kariyer İçin İngilizce Dil Kursu Fiyatları

Yetişkinlik hayatımızın neredeyse tamamını bir kariyer inşa etmekle geçiririz. Hem maddi hem de manevi anlamda bir doyuma ulaşmak için iyi bir kariyer çizmeniz gerekir. Bunu yaparken İngilizce size fazlasıyla yardımcı olacaktır.
Yabancı dil bilmeniz, daha hızlı terfi almanıza, maaşınızın daha yüksek olmasına katkıda bulunacaktır. İş İngilizcesi olarak da adlandırdığımız bu kulvarda eğitim almanız sizin rakipleriniz arasından sıyrılarak ön plana çıkmanızı sağlayacaktır.

Eğitim İçin İngilizce Dil Kursu Fiyatları

Akademik alanda ilerlemek istiyorsanız mutlaka İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Özellikle lisanstan sonra ilerlemek için yabancı dil aranılan ilk şartlar arasındadır. Eğer bu şartı yerine getirirseniz akademide çok hızlı ve kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz. 
Yüksek lisans ve doktoranızı yurt dışında yapabilir hatta yaşamınıza orada devam edebilirsiniz. Yabancı dil bilmek kaliteli bir eğitim hayatının ve yaşam standartlarının anahtarıdır.
Tüm bunları elde edebilmek için yazma (writing), okuma (reading) ve konuşma (speaking) alanları başta olmak üzere her alanında iyi olmak zorundasınız. İLM’nin fark yaratan eğitimi ile öncelikle seviyenizi belirleyip sonrasında kendinizi geliştirmenizi sağlayacak eğitim sürecine adım atabilirsiniz.

Yeni Fırsatlar İçin İngilizce Dil Kursu Fiyatları 

Yabancı dil, sadece iş ve okul hayatı için önemli değildir. Bugün, teknoloji ve onun getirdiği tüm araçların dili İngilizce’dir. İnterneti, sosyal medyayı rahatça kullanmak, dünyadaki gelişmeleri takip etmek için İngilizce bilmek zorunluluk haline gelmiştir. 
Yabancı dil bilmek sadece hayatımızın içerisinde bulunan araçları kullanma kolaylığı sağlamaz. Bunun yanında dünya vatandaşı olma yolunda büyük bir adım atmamıza da neden olur. İstanbul Lisan Merkezi ile  İngilizce öğrenirseniz dünyanın neresinde olursanız olun rahatlıkla kendinize yer bulabilirsiniz. Ayrıca, yurt dışı seyahatlerini gerçekleştirirken herhangi bir korku ya da endişe duymasınız. 

Eğitim Seviyelerine Göre İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İLM İngilizce dil kursu fiyatları belirlenirken, eğitime başladığınız zaman dil seviyenizin hangi düzeyde olduğu belirlenir. İngilizce kurslarında 5 seviye bulunur. Öncelikle, ihtiyaç halinde bulunduğunuz seviye güçlendirilir ve bir üst seviyede eğitim gerekir.
İş İngilizcesi ya da akademik İngilizce eğitimlerini alabilecek seviyeye geldikten sonra bu alanlara yönlendirilirsiniz. Her aşamada, ona uygun kaynaklar ve araçlarla desteklemeniz sağlanır. İngilizce’nin bu beş temel aşamasını hep birlikte inceleyelim.

1.Elemantary Seviyesi
Başlangıç seviyesidir. Temel düzeye diyaloglar kurulup, paragraflar yazılabilir. Temel konu makaleleri okunabilir. Kişi kendisini ifade edebilecek düzeye ulaşır.
2.Pre-Intermediate
Orta seviyenin başlangıcı anlamına gelen bu level, bir önceki seviyede görülen gramer ve kelimelere ek olarak yeni gramer yapıları ve sözcükler öğrenirler. Bu seviyede öğrenciler günlük hayatta kolayca iletişim kurabilirler. Orta düzeyli okuma metinlerini anlayabilirler ve üzerine paragraf yazabilirler. 
3. Intermediate
Okuma, konuşma ve yazma yetkinliklerinin yanına dinleme de eklenir. İngilizce’nin tüm zaman ve cümle kalıpları öğrenilir. Dilin temeli sağlam bir şekilde atıldıktan sonra dili kullanmanın incelikleri öğrenilir. Öğrenciler, sadece basit konular değil birçok konu üzerine akıcı bir şekilde konuşabilir.
Paragraf yazarken daha karmaşık yapılardan ve farklı kelimelerden yararlanabilirler. Önceki seviyelere oranla daha zor metinleri okuyup anlayabilirler.
4. Upper - Indermediate
Bu seviyede İngilizce’nin günlük hayatta ve resmi işlerde rahatlıkla ve doğru bir şekilde kullanılması sağlanır. Dil bilgisinin çok ince detaylarına inilir. Neredeyse hatasız dil kullanımı hedeflenir. Tüm dil becerileri bu aşamada üst noktaya çıkarılır. 
Öğrenciler, çeşitli konularda yabancılarla uzun ve anlamlı diyaloglar kurabilir. Zor metinleri anlayabilir ve üzerine paragraflar yazabilir. İngilizce’yi hem günlük hem de resmi alanlarda rahatça kullanabilir.
5. Advanced
Advanced seviyesinde, artık akademik seviyede bir öğrenme söz konusudur. Hatasız konuşma ve yazma, okuduğunu tam olarak anlama söz konusudur. Akademik düzeyde yapılan sınavlara hazır hale gelerek bu alanda kariyer yapabilirler.
Öğrenciler, okuduklarını hemen anlayabilir, kendilerini son derece akıcı ve net bir şekilde ifade edebilirler.
İstanbul Lisan Merkezi İngilizce dil kursu fiyatları, tüm bu aşamalar göz önünde bulundurularak şekillendirilir. İstanbul Lisan Merkezi olarak her aşamada başarıyı vadediyoruz. İstanbul Lisan Merkezi olarak Türk ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz, ders saatlerimiz dışında yaptığımız etkinlikler ve kaliteli kaynaklarımız ile hedeflediğiniz puana ulaşabilir %100 başarı sağlayabilirsiniz.  Sunduğumuz eğitimi daha detaylı bir şekilde incelemek için İLM iresmî web site adresini ziyaret edebilirsiniz.

| Bilgi Formu

Bilgi Formu

 Gizlilik Politikasını okudum, anladım ve onaylıyorum.

| Online Kayıt